Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ножа Cold Steel Kobun Fixed Blade:
Ніж Cold Steel 17tz Kobun це представником «boot-knife» - ножів, які часто переносяться закріпленими на нозі в зв'язці з черевиком. Відрізняється тим, що клинок виконаний в стилі «танто». Профіль ножа повністю повторює модель Cold Steel Master Tanto за винятком клинка, який виконаний більш тонким для зручності і зберігання. В іншому це потужний, міцний і надійний клинок з посиленим наконечником.
Рукоятка виготовлена з міцного Еласто-полімеру Kray-Ex (стара назва - Kraton), яка відрізняється стійкістю до зносу,а також завдяки текстурній поверхні забезпечує міцне зчеплення з долонею. У комплекті йдуть пластикові піхви Secure-Ex для зберігання і перенесення ножа.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold Steel |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | туристичний, мисливський, для виживання, тактичний, універсальний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 140 мм |
| Марка стали | AUS-8A |
| Материал рукояти | кратон |
| Общая длина | 250 мм |
| Твердость клинка | 57-58 HRC |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.2 мм |
| Форма клинка | танто |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | чорний |
| Чехол / ножны | Є |
- Цена: Цену уточняйте


