Нож складной Cold Steel AK-47 (58TLAK)
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Код: 58TLAK
+380 (97) 882-24-65
Viber/ Telegram/ Signal/ iMessageНож складной Cold Steel AK-47 (58TLAK)
Цену уточняйте
Нет в наличиивозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ножа Cold Steel AK-47 (58TLAK):
Ніж АК-47 розроблений дизайнером ножів Андрієм Демко. Дизайн ножа повторює естетику знаменитого автомата. Випускається у двох варіантах. У першого варіанту клинок не має покриття і рукоятка виконана з алюмінію, у другого клинок ножа покритий чорним покриттям антивідблиску і рукоятка виконана з G-10.У моделях з 2010-го року використовується фірмова розробка компанії Cold Steel – механізм замикання ножа TRI-AD LOCK. Він дозволяє надійно зафіксувати ніж у відкритому положенні, і не боїться надсильних навантажень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold Steel |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 89 мм |
| Марка стали | AUS-8A |
| Материал рукояти | G10 |
| Общая длина | 235 мм |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип замка | Tri-Ad Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | чорний |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: Цену уточняйте

