Термос туристический Zojirushi SV-GR35XA 0.35 л, стальной

Опис термоса ZOJIRUSHI SV-GR35XA 0.35л, сталевий:
Серія включає в себе різні за обсягом і кольором варіації, які припадуть до смаку навіть самим вибагливим покупцям. Міцність і легкість в поєднанні з прекрасними показниками збереження температури, як завжди, відповідають високій планці, встановленої компанією Zojirushi.
Завдяки прагненню компанії до інновацій і розвитку, в термосах вдалося зменшити вакуумний зазор в металевій колбі від стандартних 2мм до 1мм. Стінки колби виконати з високоякісної сталі зменшеної товщини. Це дозволило зробити термоса легше і компактніше, без шкоди можливостям зберігати температуру.
Внутрішня частина колби має спеціальне покриття, стійке до нальоту і запаху (Non-Stick Coating). Це є одним з найважливіших достоїнств і переваг не тільки цієї серії термосів, але і всієї продукції компанії Zojirushi. Завдяки цьому покриттю вміст не контактує безпосередньо з металом, зберігаючи природний смак і корисні властивості.
Клапан кришки виконаний з високоякісних матеріалів. Являє собою кнопкову конструкцію, в якій одна кнопка його відкриває, а друга відповідно закриває. Конструкція зроблена так, що при закритті термоса з відкритим клапаном той закривається автоматично. Особлива конструкція дозволяє налити дуже акуратно і без бризок Ваші напої. Все дуже легко розбирається для промивки. Так що, ви не будете відчувати суп у вашому чаї.
Всі ущільнювачі виготовлені з каучуку, а не з силікону, як у більшості існуючих на ринку термосів, що значно продовжує їх термін експлуатації, а значить, і термін життя самого термоса.
Легкий і компактний термос ZOJIRUSHI серії SV-GR – легкий і компактний термос, який володіє відмінними термоізоляційними характеристиками. Інноваційні технології дозволили зменшити вакуумний зазор в металевій колбі зі стандартних 2 мм до 1 мм, а стінки колби виконати з високоміцної сталі зменшеної товщини. Він має вакуумну колбу з нержавіючої сталі, зсередини покриту тефлоновим покриттям, завдяки якому напій не контактує з металом, зберігаючи свій первозданний смак, так само, дане покриття спрощує мийку термоса. Широке горло колби термоса полегшує догляд за виробом. Завдяки широкій шийці в термос можна покласти шматочки льоду, щоб як можна довше зберегти холодним знаходиться всередині напій.
Особливості:
- Легкий і компактний
- Легко очищається тефлонове покриття колби
- Легко миється корпус
- Перешкоджає утворенню конденсату кришка
- Діаметр горловини, мм: 40
- Збереження тепла, З/ч.: 95-71°З/6 год. (при температурі навколишнього середовища 20 °С)
- Збереження холоду, З/ч.: 4-9°З/6 год. (при температурі навколишнього середовища 20 °С)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zojirushi |
| Страна производитель | Таиланд |
| Цвет | Серый |
| Количество чашек | 1 |
| Материал колбы | Нержавеющая сталь |
| Материал корпуса термоса | Нержавеющая сталь |
| Объем | 0.35 мл |
| Состояние | Новое |
| Тип термоса | Питьевой |
| Время сохранения тепла | 6 час |
| Время сохранения холода | 6 час |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 230 г |
| Высота | 180 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Ширина горлышка | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 3 місяці |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Тип | термос для води |
| Тип товара | Термопродукція |
- Цена: Цену уточняйте



