Компактний, практичний і майже невагомий рюкзак просто незамінний в подорожах. Модель ідеально підходить для ручної поклажі при авіаперельотах - в нього легко помістяться найнеобхідніші в дорозі речі.
Рюкзак виготовлений з міцного і стійкого до зносу поліестеру - це вологовідштовхувальний і дихаючий матеріал, який легко очищується від забруднень. Має одне містке відділення, бічні кишеньки з сітчастої тканини і велика передня кишеня на влагоустойчивой застібці-блискавки. У бічних відділеннях можна носити воду, перекус, ліки та інші корисні дрібниці.
М'які плечові ремені анатомічної форми сприяють рівномірному розподілу навантаження. Ергономічна і міцна ручка дозволяє із зручністю тримати виріб в одній руці. Все це робить рюкзак максимально комфортним в шкарпетці. Вільний від речей рюкзак компактно упаковується в його власну кишеню
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RedPoint |
| Вес | 1350 г |
| Высота | 40 см |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Глубина | 14 см |
| Цвет | Черный |
| Материал | Нейлон |
| Объем | 20 л |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Ширина | 25 см |
- Цена: Цену уточняйте








