Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шампур - незамінна річ для приготування улюблених м'ясних страв на вогнищі чи грилі. Пласкі шампури серії F доступні у двох розмірах, зручні у користуванні та зберіганні.
ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛІ:
• Довговічний та практичний шампур з нержавіючої сталі.
• Легко мити.
.png)
| Тип: | плаский |
| Матеріал: | нержавіюча сталь |
| Довжина: | 60 см |
| Вага: | 0,105 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | кемпинг |
| Антипригарное покрытие | Да |
| Вес | 100 г |
| Длина | 600 мм |
| Комплектация подставкой | Нет |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шампур |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
- Цена: Цену уточняйте




