Описание
Характеристики
Информация для заказа
Необхідний інструмент для приготування м'яса, риби чи овочів на відкритому вогні. Кутові шампури серії С доступні у двох розмірах, зручні у користуванні та зберіганні.
ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛІ:
• Довговічний та практичний шампур з нержавіючої сталі.
• Легко мити.
• Кутовий 60 см.
| Тип: | кутовий |
| Матеріал: | нержавіюча сталь |
| Довжина: | 60 см |
| Вага: | 0,105 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | кемпинг |
| Длина | 60 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шампур |
- Цена: 68 ₴


