Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ідеальний набір для будь-якого пікніка! Шампури оснащені дерев'яними ручками, що запобігає випадковим опікам і робить процес приготування зручнішим. У наборі є спеціальний чохол, який дозволяє зручно зберігати та транспортувати шампури.
ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛІ:
• Довговічний та практичний набір.
• Легко мити.

| Тип: | плаский |
| Матеріал: | нержавіюча сталь |
| Розмір: | ширина 2 см, товщина 2,5 мм |
| Довжина: | 63 см |
| Вага: | 0,90 кг/0,48 кг |
| Комплектація: | 6 шампурів, чохол |
| Гарантія: | 14 днів |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | кемпинг |
| Антипригарное покрытие | Да |
| Вес | 900 г |
| Длина | 63 мм |
| Комплектация подставкой | Нет |
| Количество предметов в наборе | 6 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал ручки | дерево |
| Состояние | Новое |
| Тип | Набор шампуров |
| Толщина материала | 2.5 мм |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
- Цена: 1 009 ₴





