Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чудовий набір для будь-якого пікніка! Довговічні та практичні шампури з неіржавної сталі, що легко очищується. Шампури в наборі доступні у двох видах (пласкі та кутові).
ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛІ:
• Довговічний та практичний набір.
• Легко мити.
| Тип: | плаский |
| Матеріал: | нержавіюча сталь |
| Довжина: | 60 см |
| Вага: | 0,9 кг |
| Комплектація: | 6 шампурів |
| Гарантія: | 14 днів |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | кемпинг |
| Антипригарное покрытие | Да |
| Вес | 900 г |
| Длина | 600 мм |
| Комплектация подставкой | Нет |
| Количество предметов в наборе | 6 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Тип | Набор шампуров |
| Толщина материала | 2 мм |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
- Цена: 510 ₴



