| Матеріал (зовнішній): | фліс |
| Матеріал (основа): | поліестер та поліетилен високого тиску з низькою щільністю |
| Розмір (розгорнутий): | 150х135 см |
| Розмір (згорнутий): | 38х30х7 см |
| Вага: | 0,51 кг |
| Гарантія: | 14 днів |
| Додатково: | зручна ручка для транспортування |
З яскравим і стильним складним килимком для пікніка СА-65 ваш відпочинок на природі стане ще приємнішим. Щільна підкладка з поліестеру та флісове покриття верху роблять його практичним і зручним. Використовувати виріб можна як просто неба, так і в наметі — з ним вам забезпечені тепло та затишок.
ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛІ
- Легко розкладається і складається у сумку. Передбачена зручна ручка для транспортування.
- Зовнішнє покриття дуже приємне до тіла і по м'якості нагадує домашній плед.
- Щільна основа з водовідштовхувального поліестеру і поліетилену гарантує високу зносостійкість.
ПЕРЕВАГИ КИЛИМКА
Килимок СА-65 стане у пригоді під час риболовлі, туристичного походу, пікніка чи просто релаксу на траві у парку. Він легкий, тому його зручно брати з собою у похід. У наметі на просторому килимку зможуть з комфортом розміститися дві дорослі людини.
Продумана конструкція дозволяє розкласти та скласти килимок за лічені хвилини. У складеному вигляді аксесуар має форму компактної сумки з ручкою для перенесення.
Водовідштовхувальна підкладка з поліестеру високого тиску з низькою щільністю запобігає намоканню виробу, тому використовувати його можна навіть на мокрій траві. А м'яке флісове покриття зробить відпочинок максимально комфортним і приємним.
ДОГЛЯД ТА ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
- Мити слабким мильним розчином без застосування хімічних мийних засобів і розчинників.
- Берегти від вогню, нагрівальних та опалювальних приладів.
- Уникати впливу гострих і важких предметів.
.jpg)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | кемпинг |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 150 см |
| Количество слоев | Двухслойные |
| Материал | Пенополиэтилен |
| Состояние | Новое |
| Тип коврика | Коврик для пикника |
| Толщина | 7 мм |
| Ширина | 135 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.51 oz |
- Цена: 597 ₴








