Текстильна сумка-холодильник, об'ємом 23 літра.
Легка і компактна, містка. Оптимальний обсяг для невеликої компанії.
Об'єм: 23 л
Вага: 0,28 кг
Матеріал ізоляції: вспінений поліпропілен
Місткість: вертикально 2 л пляшки
Охолодження: протягом 14 годин з акумуляторами холоду, без акумуляторів - 3-5 годин.
Розмір: 36х20х28 см
Умови, при яких продукти будуть довше залишатися холодними:
- продукти повинні бути вже охолодженими
- використовувати рекомендовану кількість акумуляторів холоду
- не залишати сумку під прямими сонячними променями
- не відкривати сумку без потреби.
Акумулятори холоду перед використанням потрібно заморозити - час повної заморозки 12 годин (мінімум - 8 годин). Після цього вкладати в термосумку з продуктами. Зберігати акумулятори холоду можна як в морозильній камері, так і в іншому місці.
Акумуляторів холоду в комплекті немає.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Giostyle |
| Время сохранения температуры | 14 час |
| Цвет | Оранжевый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Термосумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 280 oz |
| Высота | 20 мм |
| Глубина | 28 мм |
| Объем | 23 мл |
| Ширина | 36 |
- Цена: Цену уточняйте




